۳۶امین سالگرد تأسیس شرکت الوند

گروه صنعتی الوند در سال ۱۳۶۳ با اخذ پروانه بھره بردار از وزارت صنایع سنگین با نام الوند تراش با ھدف ساخت قطعات نساجی، دستگاه متراژ و معاینه پارچه تاسیس آغاز به کار کرد.

از سال ١٣٦٨ فعالیت این کارخانه با نام الوند ھیتر به تولید ھیترکابینتی در ظرفیت ھای مختلف اختصاص یافت و مورد استقبال ویژه ی صاحبان صنعت مرغداری قرار گرفت. در ابتدای دھه ی ھشتاد خورشیدی، این مجموعه با ھدف طراحی و تجھیز سالن ھای مرغداری به صنایع مرغداری الوند تغییر نام داد و ١٤٠ دانخوری و آبخوری اتوماتیک و سپس – ١٢٠ – ھواکش ھای ١٠٠ ھیتر جت و پنجره اینلت را به سبد محصولات خود افزود. در ادامه ی این مسیر صنایع مرغداری الوند با صادرات محصولات خود به کشورھای ھمسایه و با اجرای پروژه ھای ساخت و راه اندازی کارخانه ھای خوراک دام و طیور به موفقیت ھای روزافزون دست یافت. پس از احداث کارخانه ی جدیدی به وسعت ۸۰۰۰ مترمربع و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی بروز در سال ١٣٩٥ نام تجاری گروه صنعتی الوند را با چشم انداز ارتقای محصولات فعلی و پاسخگویی به نیازھای تھویه و گرمایش انواع سالن اعم از گلخانه، دامداری، صنعتی و… برگزیدیم.

امروز پس از ۳۶ سال مفتخریم که توانستیم علاوه بر تولید محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را نیز جلب کنیم. تأسیس  (۱۳۶۳/۱۱/۵)

ما نوآوری، کیفیت بالای محصولات، قیمت مناسب و وفاداری به مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *