قیمت هواکش صنعتی​

خرید تهویه صنعتی مستقیم از کارخانه الوند

هواکش صنعتی (Industrial Ventilator) یا آکسیال (Axial) در مدلها و اندازه های مختلف تولید می شود. تولیدات گروه صنعتی الوند شامل انواع هواکش، فن سیرکوله، فلوفن، فن اربیت و اینلت است. هواکش ها در گلخانه ها، مرغداری، سالن ورزشی، دامداری، سالن پرورش قارج و… کاربرد دارند.

هواکش 140 6 پر استیل

هواکش 140 6 پر استیل

هوادهی 43500 مترمکعب / 84 کیلوگرم

هواکش 140 5 پر استیل

هواکش 140 (5پر استیل)

هوادهی 44600 مترمکعب / 78 کیلوگرم

هواکش 140 5 پر

هواکش 140 (5پر PPG)

هوادهی 43000 مترمکعب / 76 کیلوگرم

فن 140 3 پر

هواکش 140 (3پر PPG)

هوادهی 60000 مترمکعب / 75 کیلوگرم

هواکش 100 5 پر

هواکش 100 (5پر PPG)

هوادهی 19000 مترمکعب / جنس PPG

خدمات پس از فروش الوند
هواکش 130 اربیت

هواکش اربیت 130

هوادهی 46550 مترمکعب / توان 1.1 کیلووات

هواکش 80 اربیت

هواکش اربیت 80

هوادهی 23000 مترمکعب / توان 1.7 کیلووات

هواکش 70 اربیت

هواکش اربیت 70

هوادهی 14000 مترمکعب / توان 1.4 کیلووات

سیرکوله ورتکس

سیرکوله ورتکس

6 پر / ایرودینامیک / بدنه المینیومی

فلوفن

سیرکوله فلوفن

5 پر / سه فاز و تک فاز / بدنه استیل و رنگی

فن سیرکوله 60

7 پر / سه فاز و تک فاز / بدنه استیل و رنگی

فن سیرکوله 50

7 پر / سه فاز و تک فاز / بدنه استیل و رنگی

فن 60 سیرکوله

فن سیرکوله 40

7 پر / سه فاز و تک فاز / بدنه استیل و رنگی

اینلت بزرگ

هوادهی 2660-4084 مترمکعب / 15 کیلوگرم

اینلت کوچک ورتکس

اینلت کوچک

هوادهی 1330-2040 مترمکعب / 3.73 کیلوگرم

دریچه هوا چند طبقه

ورودی هوا 4 طبقه

هوادهی 10600-16000 مترمکعب / 45 کیلوگرم

دریچه هوا چند طبقه

ورودی هوا 3 طبقه

هوادهی 7900-12200 مترمکعب / 35 کیلوگرم

خدمات پس از فروش الوند

معرفی آکسیال (تهویه صنعتی)

در جواب سوال این که هواکش صنعتی بزرگ چیست می توان گفت در اماکن صنعتی تهویه هوا، گاز و دوده های تولید شده در برخی صنایع امری اجتناب نا پذیر است. یکی از تجهیزات بسیار مهم و حیاتی جهت انتقال و سیرکوله کردن هوا در این محیط ها هواکش صنعتی می باشد که در جابجایی حجم بالایی از هوا و آلاینده ها توانایی بالایی دارد.

————————————————————

دسترسی به محصولات الوند:

هواکش گلخانه

هواکش مرغداری

هواکش 140

هواکش 100

هواکش سیرکوله

هواکش اربیت

هواکش اینلت

————————————————————

موارد مصرف فن صنعتی

در بخش هایی از صنعت که به هوای مداوم گاز و یا تخلیه دائمی احتیاج باشد،فن صنعتی گزینه مناسبی برای استفاده است. هواکش صنعتی عموما در مصارفی مانند خروج گاز های احتراق، تهویه صنعتی، هوا رسانی، فرایند تخلیه دود، جابجایی ذرات، سیستم های برودتی و سرمایشی، کاهش رطوبت محیط و این چنین کاربردهایی مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر به تعداد از صنایعی که بیشتر مصرف هواکش صنعتی را دارند اشاره شده است:

قیمت هواکش صنعتی

نوع فن و هواکش، سایز موتور، سایز بدنه و پروانه و .. همگی در قیمت هواکش صنعتی دخیلی هستند. برخی از فن های موجود در بازار در تیراژ بالا تولید شده و برخی دیگر به صورت سفارشی ساخته می شوند. عموما قیمت هواکش صنعتی از نوع سفارشی بالاتر می باشد.

نکات مهم درهنگام انتخاب هواکش صنعتی بزرگ

مدل فن صنعتی

نوع و مدل فن جزو اولین مواردی است که در انتخاب هواکش صنعتی باید به آن توجه نمود. انواع فن در صنعت کاربرد های فراوانی دارند و در صورتی که هرکدام به درستی انتخاب شوند بیشترین بازده را با خود به همراه دارند، برای مثال درفضاهای کوچک و در اماکنی که نگهداری کمی مد نظر باشد می توان از هواکش صنعتی کوپل مستقیم Direct Drive استفاده نمود و این در حالی است که در اماکنی که احتیاج به جابجایی حجم بیشتری از هوا در سطح روز هستند استفاده از هواکش تسمه ای Belt Drive گزینه بهتری است.

یکی دیگر از امتیازهای موجود در هواکش های صنعتی تفاوت بین هواکش صنعتی سانتریفیوژ یا گریز از مرکز و هواکش صنعتی آکسیال یا پره ای است. به طور کلی تفاوت این دو در میزان فشار استاتیک و دبی هوای آنها می باشد به عبارتی در فضاهایی که به میزان هوای بالا، فشار پایین و همچنین سطح صدای ناچیز احتیاج دارند فن آکسیال و در شرایطی که دبی هوای نسبتا کمتر، فشار بالا و نیاز به کانال کشی مد نظر باشد فن سانتریفیوژ مورد مصرف قرار می گیرد.

ظرفیت هوادهی CFM در هواکش صنعتی بزرگ

بعد از نوع هواکش دومین عامل مهم در انتخاب اگزاست فن صنعتی ظرفیت هوادهی آن است که معمولا با CFM یا فوت مکعب در دقیقه بیان می شود. برآورد CFM مناسب برای فضا های مختلف به عواملی مانند ابعاد، نوع کاربری، تعداد ماشین آلات استفاده شده، تعداد افرادی که در مکان تردد میکنند و علاوه بر این سرعت و زمان مورد نیاز برای جابجایی هوا بستگی دارد.

کاربردها و مکان های مختلف هرکدام نیازمند سیستم جابجایی هوای خاص و متفاوتی هستند. در هنگام انتخاب هواکش صنعتی بی صدا با دقت به پارامتر های مهم و ریز تر کردن محاسبات می توان انتخاب مناسب تری داشت.

فشار استاتیک

در انتخاب اگزاست فن صنعتی به خصوص زمانی که در هنگام استفاده از فن سانتریفیوژ از کانال کشی استفاده می شود، حتما باید به میزان فشار استاتیکی موجود در محیط توجه نمود. برای مثال در یک سیستم تخلیه ذرات، هواکش موجود باید توانایی غلبه بر فشار استاتیکی کانال کشی فضا را دارا باشد در نتیجه قبل از انتخاب اگزاست فن مکان و کاربرد مربوطه مورد بررسی دقیق قرار دهید.

سطح صدا

امروزه آلودگی صوتی به مسائله ای مهم در اماکن عمومی و همچنین اماکن صنعتی تبدیل گشته است. در صورتی که قصد انتخاب فن صنعتی برای کارگاهی را دارید که سر و صدای زیادی در آنجا وجود دارد، طبیعتا میزان سطح صدای تولید شده فن مسئله حساسی به حساب نمی آید و اگر قصد انتخاب فن برا امکان حساس را دارید حتما به صدای تولید شده در فن قبل از انتخاب آن دقت کنید.

برای خرید این محصول به مشاوره نیاز دارید؟​

پیش از هرگونه خرید از کارشناسان الوند مشاوره رایگان دریافت کنید. روی شماره زیر کلیک کنید:)

اسکرول به بالا