درباره الوند

از گذشته تا امروز و از امروز تا آینده‌ی الوند بیشنر بدانید

الوند در گذشته

گروه صنعتی الوند در سال ۱۳۶۳ با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع سنگین با نام الوند تراش با هدف ساخت قطعات نساجی، دستگاه متراژ و معاینه پارچه تاسیس و آغاز به کار کرد. از سال ١٣٦٨ فعالیت این کارخانه با نام الوند هیتر به تولید هیتر کابینتی در ظرفیت های مختلف اختصاص یافت و مورد استقبال ویژه ی صاحبان صنعت مرغداری قرار گرفت. در ابتدای دهه ی هشتاد خورشیدی، این مجموعه با هدف طراحی و تجهیز سالن های مرغداری به صنایع مرغداری الوند تغییر نام داد و ١٤٠ ، دانخوری و آبخوری اتوماتیک و سپس – ١٢٠ – ھواکش های ١٠٠ هیترجت و پنجره اینلت را به سبد محصولات خود افزود. صنایع الوند با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه و با اجرای پروژه های ساخت و راه اندازی کارخانه های خوراک دام و طیور به موفقیت های روزافزون دست یافت.

خدمات پس از فروش الوند

الوند امروز

پس از احداث کارخانه ی جدیدی به وسعت ۸۰۰۰ مترمربع و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی بروز در سال ١٣٩٥ نام تجاری گروه صنعتی الوند را با چشم انداز ارتقای محصولات فعلی و پاسخگویی به نیازھای تھویه و گرمایش انواع سالن اعم از گلخانه، دامداری، صنعتی و… برگزیدیم. در این تحول، ظرفیت تولید محصولات به سه برابر میزان قبلی افزایش یافته و به تبع افزایش تولید،بخش ھای مربوط به واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه ھای کنترل کیفیت نیز مجھزتر شدند. گروه صنعتی الوند با دریافت بازخورد مناسب از مشتریان متعدد، مصمم به ارتقا کیفیت محصولات، گسترش خدمات پس از فروش و افزایش تنوع محصولات قابل عرضه می باشد.

الوند در آینده

در اینده‌ای نزدیک کارخانه سوم الوند راه اندازی خواهد شد و گسترش شبکه های نمایندگان همراه با افزایش کیفیت تولید و وسعت خدمات پشتیبانی در اولویت های کار ماست.

مدیران الوند

حسین باقری

مدیر عامل

محمد رسول بهاری

مدیر بازرگانی و فروش

کوروش باقری

مدیر داخلی

مهندس طالبیان

مدیر تولید

بازدید از نمایشگاه الوند

تولیدات و محصولات گروه صنعتی الوند در مرغداری‌‌ها، گلخانه‌ها، دامداری‌ها، سالن‌های ورزشی، سالن‌های تولیدی و صنعتی، فارم و مزارع بیت کوین و… کاربرد دارد. با محصولات ما بیشتر آشنا شوید.

اسکرول به بالا